Producenci

Barpimo

firma która powstała 50 lat temu miejscowości Nájera w Hiszpani. Producent uznanych na rynku farb i lakierów do zabezpieczenia drewna i metalu. Ciągła praca na podwyższaniem jakości produktów i ukierunkowanie na indywidualne potrzeby klienta pozwala dostarczać produktu o wysokiej jakości, szyte na miarę. Produkty znajudują zastosowanie w produkcji: Maszyn i urządzeń, mebli, konstrukcji stalowych, schodów, pojazdów użytkowych, parkietów. Pełna gam produktów w linie drewno i metal. .

Chugoku Marine Paints

firma powstała w 1917 roku w Japonii. Firma opracowała wysokiej jakości farby morskie, przemysłowe oraz do zastosowań specjalnych. Produkty CMP znajdują zastosowanie w przemyśle stoczniowym, wież wiatrowych, konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń. Farby posiadają między innymi certyfikaty FDA, dostępna jest gama produktów o podwyższonej twardości i odporności chemicznej.

SiD Coatings

polska firma specjalizująca się w produkcji farb. Firma oferuje unikatowe farby reaktywne na rdzę pod nazwą ANVI-COR oparte na 97% spirytusie ratyfikowanym. Produkt ten w połączeniu z farbą anvi-dach stanowi bardzo dobry zestaw np. do zabezpieczania dachów.

Airpress

marka znana na Polskim rynku od ponad 20 lat. Firma posiada szeroką gamę produktów pneumatycznych od sprężarek śrubowych, tłokowych, pistoletów lakierniczych, narzędzi pneumatycznych do kompletnych instalacji pneumatycznych.

Oxyline

jest producentem oraz dystrybutorem uznanych marek środków ochrony osobistej. W jej ofercie znajdziemy między innymi półmaski przecipyłowe, maski przeciwgazowe, kombinezony i okulary ochronne, indywidualne zestawy ochronne.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

ZADZWOŃ!

+48 606 749 209

NAPISZ DO NAS!

biuro@corfarb.pl