Akcesoria lakiernicze

Zdrowie

Zdajemy sobie sprawę, że proces malowania niesie ze sobą pewne zagrożenia dla zdrowia. Farby to jednak produktu chemiczne które np. poprzez mgłę lakierniczą mogą dostawać się do dróg oddechowych. Dlatego naszym klientom oferujemy szeroki asortyment produktów które mają zabezpieczyć lakiernika przed niepożądanym działanie farb. Kombinezony lakiernicze, maski lakiernicze: półmaski, maski pełnotwarzowe, rękawice ochronne, okulary ochronne. Wszystkie produkty w naszej ofercie są certyfikowane i posiadają odpowiednie atesty.

Wygoda pracy

By praca lakiernika była lżejsza w naszej ofercie przygotowaliśmy wiele produktów które mają wspierać proces lakierowania. Są to międzyinnymi kubki lakiernicze, czyściwa, zestawy do czyszczenia pistoletów, sitka lakiernicze, listwy do mieszania lakieru, myjka do pistoletów, papier maskujący, folia lakiernicza w rolce, szeroka oferta stojaków i wózków lakierniczych.

Filtr do kabin lakierniczych

W naszej ofercie pełna gama filtrów i mat filtrujących wykorzystywanych w kabinach lakierniczych. Filtry kartonowe, filtry paint – stop, filtry kasetowe, węże techniczne.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

ZADZWOŃ!

+48 606 749 209

NAPISZ DO NAS!

biuro@corfarb.pl